Mondraker - Wyprzedaż modeli 2018! | Dlaczego Mondraker
13383
page,page-id-13383,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Dlaczego Mondraker

KILKA POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ MONDRAKERA

Mondraker na polskim rynku dostępny jest od wielu lat. Dzięki doświadczeniu, starannie przygotowanej ofercie oraz jasnym warunkom sprzedaży marka ta posiada ugruntowaną pozycję na rynku i wybierana jest przez wielu pasjonatów.

NAJLEPSZE CENY

Ceny wszystkich rowerów i ram Mondraker zostały dostosowane do polskich realiów. Prosimy o zapoznania się z sugerowaną ceną producenta przy wybranym modelu.

RATY 0%

Wszystkie rowery i ramy Mondraker objęte są sprzedażą ratalną z oprocentowaniem 0% (do 20 rat), udzielną przez bank Santander. Realizacja zamówień odbywa się poprzez sklep www.7anna.pl, drogą mailową (detal@7anna.com.pl) lub telefoniczną (58 520 18 04).

DARMOWA WYSYŁKA

Wszystkie rowery i ramy Mondraker dostarczane są na nasz koszt. W przypadku zwrotu paczki również pokrywamy wszystkie opłaty.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA

Ramy Mondraker objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

PIERWSZY SERWIS GRATIS

Pokrywamy koszt pierwszego serwisu gwarancyjnego w dowolnym sklepie w całej Polsce.

DARMOWA PORADA

Jeżeli masz jakiekolwiek problem związany z wyborem, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, który rozwieje wszelkie wątpliwości i doradzi najlepszy model dostosowany do Państwa potrzeb.

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Kupując dowolny rower lub ramę Mondraker, masz 14 dni na zwrot od momentu doręczenia  bez żadnych kosztów.